Міжнародна науково-практична конференція кафедри ФБС

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ БІЗНЕС-СЕРЕДОВИЩА В СВІТОІНТЕГРАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ»

22 квітня 2021 року планується робота конференції, до участі в якій запрошуються наукові співробітники, викладачі, докторанти, аспіранти, представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та установ.

23 квітня 2021 року планується робота конференції, до участі в якій запрошуються здобувачі вищої освіти і молоді вчені.

Наукові напрями конференції:

1. Проблеми функціонування та фінансового забезпечення бізнес-середовища в умовах інноваційного розвитку.
  2. Потенціал фінансового ринку у забезпеченні інвестиціями бізнес-середовища.
  3. Роль страхування у забезпеченні інвестиційної привабливості бізнес-середовища.
  4. Формування регіональної політики в контексті стимулювання інноваційного розвитку бізнес-середовища.
  5. Фінансово-кредитний механізм зовнішньоекономічної діяльності бізнес-середовища.

Конференції – Факультет Економіки та Бізнесу (tsatu.edu.ua)