ПЕРЕМОГА СТУДЕНТА ТДАТУ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ НАУКОВИХ РОБІТ

Вітаємо студента 1 курсу магістратури спеціальності обліку і оподаткування Щербакова Кирила з отриманням диплому ІІ ступеня на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science», який щорічно проводиться на базі Одеської національної академії харчових технологій під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association з галузі науки «Економіка та управління», 2й етап якого проходив 23-24 березня 2021 року.
Наукова робота на тему «COVID-19 impact on world globalization and national localization within sustainable development», її презентація, доповідь, захист та відповіді Щербакова Кирила на питання журі були англійською мовою. Отже, ТДАТУ вкотре доводить, що може пишатися своїми студентами, які гідно представляють свої здобутки та напрацювання на міжнародних наукових теренах.

Щиро вітаємо з перемогою Кирила Щербакова та його наукового керівника завідувача кафедри обліку і оподаткування, д.е.н., професора Сокола Олега Григорійовича і бажаємо подальших успіхів!