Провідні підприємства міста приймають студентів-маркетологів

Підприємства групи «Ecopromlit» приймали студентів спеціальності «Маркетинг» на екскурсію в межах проходження навчальної практики. Студенти дізнались про діяльність МЗТК «ТУРБОКОМ», який є провідним підприємством Мелітополя та єдиним виробником турбокомпресорів в Україні.

Досвідчені фахівці ознайомили молодь із напрямами діяльності компанії та маркетинговою діяльністю підприємства. Студенти побачили яскравий приклад вдалої реалізації соціально-відповідального бізнесу, керівництво якого створює та реалізує важливі соціальні проєкти, як для співробітників компанії, так й для мешканців міста. Екскурсії для студентства є також прикладом популяризації діяльності підприємства серед стейкхолдерів шляхом впровадження програми промислового туризму для молоді. Майбутні фахівці з маркетингу надихнулись успіхом підприємства та висловили надію, що у перспективі свою професійну діяльність пов’яжуть з підприємством такого високого рівня, як «Турбоком».