Викладачі кафедри ПТБ на семінарі щодо оптимізації та просування сайту ТДАТУ

Сьогодні, 27 січня 2021 року, в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбувся семінар  щодо оцінки, оптимізації та просування сайту ТДАТУ.  На семінар були запрошені завідувачі кафедр та особи, які  відповідають за наповнення сайтів кафедр. Кафедру підприємництва, торгівлі та біржової діяльності представляли завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент Болтянська Лариса Олексіївна та кандидат економічних наук, доцент Грицаєнко Галина Іванівна.

З вступним словом на семінарі виступили ректор університету, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НААН України Володимир Миколайович Кюрчев та проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат технічних наук, доцент Олександр Петрович Ломейко.  Зі змістовними доповідями виступили керівник Центру інформаційних технологій і систем Ігор Юрійович Маніта та контент-менеджер сайту, кандидат технічних наук, доцент Наталя  Іванівна Болтянська.

Семінар був плідним і змістовним, за його результатами  були розроблені пропозиції щодо оптимізації і просуванню сайтів кафедр та університету в цілому.

Автор: Галина Грицаєнко, доцент