ЛІТНЯ ШКОЛА ДЛЯ АСПІРАНТІВ З АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

До уваги аспірантів, магістрів та молодих вчених!

Літня школа для аспірантів з аграрної економіки оголошує про набір аспірантів на курс: “Написання наукових праць для аграрних економістів”, який пройде з 28 по 31 травня 2019 року в Київській школі економіки.

Цей курс є складовою частиною Літньої школи для аспірантів з аграрної економіки, яка організована в рамках пілотного проекту із сталої інтернаціоналізації науково-дослідних структур України в умовах глобалізації агропродовольчого сектору України Київською школою економіки та Лейбниц Інститутом аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою у співпраці з кафедрою аграрної економіки та сільського розвитку Геттінгенського університету, Німеччина.

Лектор: проф.др. Штефан фон Крамон-Таубадель

Мова викладання – англійська

Участь безкоштовна

Витрати на проживання та проїзд слухачі покривають самостійно

Термін подачі заявок до 6 травня 2019 року.

За додатковою інформацією звертатись на веб-сторінку проекту UaFoodTrade https://kse-researgh/uafoodtrade або на е-пошту асистента проекту Валентини Марусяк (vmarusiak@kse.org.ua)