«ХОРОШАЯ КОМАНДА»: 10 РОКІВ СТУДЕНТСЬКОГО ЖИТТЯ НА СЦЕНІ

Скільки на факультеті економіки та бізнесу креативних, талановитих студентів! Кожен реалізовується своїм шляхом: відвідує гуртки нашого університету, займається у спортивних секціях, приносить славу рідному університету своєю спортивною та творчою діяльністю, прймає участь у самоврядуванні, або ж присвячує себе КВНу.

Більше 40 студентів нашого факультету обрали цей шлях –  виступ на сцені за рідний факультет.

«Хорошая команда» – це велика історія усіху цих студентів зі злетами та падіннями, гучними перемогами і деякими труднощами. Але найважливіше – зовсім не результати, а тривалі дружні стосунки між КВНщиками, атмосфера при підготовці, приналежність до команди, яка вже 10 років втілює свої ідеї й отримує шалене задоволення від виступу.

Досвід «Хорошей команды» виходить й за межі міжфакультетських ігор. Гравці команди вражали глядачів на міських змаганнях та інших різноманітних конкурсах, тобто розвивалися й зростали, намагалися виходити на новий рівень, що їм й неодноразово успішно вдавалося! Кожного року до команди приходять нові студенти, змінюється час, й вже зачинателі «Хорошей команды» сидять у глядацькій залі та аплодують новому поколінню гравців.

Згадаємо ж досягнення команди факультету економіки та бізнесу за увесь цей довгий шлях.

«Хорошая команда» тричі ставала володарем Кубку Ректора рідного університету. І перший раз саме у рік створення команди – у 2009 році! Крім того, ставала срібним призером фінальної гри за Кубок Ректора аж п’ять  разів!

В інших КВНівських університетських іграх тричі ставала другою та двічі третьою.

У фіналах міської ліги КВН «Мелок» «Хорошая команда» чотири рази (!) ставала срібним призером й один раз – бронзовим. В інших іграх сезону двічі була третьою, двічі другою та шість разів першою!

Команда двічі виграла «Зимовий Кубок» міської ліги КВН «Мелок», а також стала володарем Кубку «Черное море», за який боролися найкращі студентські команди України у м. Іллічівськ Одеської області.

Дякуємо «Хорошей команде» за гарний гумор, щирі емоції, чудову акторську гру й завжди драйвовий настрій!

Студентська рада ФЕБ