Чергове засідання “Клубу економічної еліти майбутнього”

4 квітня 2019 року викладачі та студенти кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності приймали гостей. В рамках професійної орієнтації школярів на чергове засідання “Клубу економічної еліти майбутнього” було запрошено учнів загальноосвітніх шкіл №1 та №14  та ліцеїв №5 та №19. Мета зустрічі – знайомство потенційних абітурієнтів із спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Почався профорієнтаційний захід із перегляду відеопрезентації «Моя спеціальність», яка викликала неабияку цікавість присутніх.

Далі розпочався конкурс. На першому етапі школярі презентували свої команди. Також команди змагалися у конкурсах на знання економічних термінів, розв’язували економічні ребуси,  загадки. Найбільш запекла боротьба розгорнулася у конкурсі «Ок, гугл».

Найбільше емоцій викликав останній конкурс, в якому команди за 5 хв илин мали розробити рекламу певного товару, придумати рекламний слоган та намалювати рекламний плакат. Всі без винятку учасники проявили свої творчі здібності, тому реклама була не лише цікавою і змістовною, але і гумористичною.

За результатами конкурсу перше місце виборола команда ліцею  №5, друге – команда ЗОШ №14, третє місце розділили команди ліцею №19 та ЗОШ №1. Всі команди отримали почесні грамоти, а також солодкі подарунки та позитивні враження від спілкування.