Профорієнтаційна робота викладачів кафедри маркетингу з учнями випускних класів НВК №16 м. Мелітополя

З метою підтримки профорієнтаційної роботи 3 лютого 2021 року відбулася зустріч викладачів кафедри маркетингу та електротехнологій і теплових процесів Сокіл Я.С., Майбороди А.О. та Попрядухіна В.С. з учнями випускних класів НВК №16 м. Мелітополя. Майбутні абітурієнти отримали інформацію про перелік конкурсних предметів ЗНО для вступу на обрані спеціальності університету, методикою розрахунку конкурсного балу та додаткові коефіцієнти конкурсного балу. Представники Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного надали інформацію про можливості отримання подвійних дипломів, дуальної освіти, закордонної практики та перспективи працевлаштування.