Громадське обговорення освітньої програми спеціальності 281

Кафедра публічного управління, адміністрування та права повідомляє, що в рамках оновлення освітньо-професійної програми спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти дану освітню програму винесено на громадське обговорення, що триватиме до 10 травня 2021 року включно.
Всіх охочих просимо долучитися до процесу обговорення.
Ознайомитися із проєктом ОП можна за посиланням:

Надавати відгуки та пропозиції щодо освітньої програми, якості її впровадження та будь-які коментарі можна за такими каналами контактів:
На електронну пошту Гаранта освітньої програми:
liudmyla.iefimenko@tsatu.edu.ua
Єфіменко Людмила Миколаївна

На електронну пошту кафедри, що впроваджує освітню програму:
pua@tsatu.edu.ua
Кафедра публічного управління, адміністрування та права

Особисто або поштою за адресою:
місто Мелітополь, проспект Богдана Хмельницького, 18, Запорізька область, 72312, Україна (переглянути на карті).
Корпус 2, поверх другий, кафедра публічного управління, адміністрування та права,
в.о. завідувача кафедри Роман Іванович Олексенко.