Засідання робочої групи щодо оновлення ОПП “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”

Сьогодні, 29 квітня 2029 року, відбулося засідання робочої групи щодо оновлення освітньо-професійної програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» для здобувачів рівня вищої освіти «Бакалавр» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

В засіданні взяли участь розробники програми:

Грицаєнко Галина Іванівна – гарант освітньо-професійної програми, керівник проєктної групи, кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного;

Болтянська Лариса Олексіївна – кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного;

Лисак Оксана Іванівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного;

Педченко Ганна Павлівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного;

Топалов Микола Андрійович – менеджер з продажів ТОВ «Агро- Сервіс»;

Сур Артем Олексійович – здобувач ступеня вищої освіти «Бакалавр» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (академічна група 11 ПТ).

Крім цього, були присутні та взяли участь в обговоренні програми викладачі кафедри:

Андрєєва Лариса Олександрівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного;

Терещенко Максим Анатолійович – кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

В обговоренні освітньо-професійної програми, за якою навчаються, взяли участь здобувачі вищої освіти:

Жила Дар’я (академічна група 11 ПТ);

Казаков Єгор (академічна група 11 ПТ);

Стикайло Роман (академічна група 11 ПТ).

В обговоренні питань оновлення освітньо-професійної програми окремо розглянули підсумки моніторингу оцінювання здобувачами ступеня вищої освіти «Бакалавр» академічної доброчесності за ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Анкетування здобувачів проведено в 1-му семестрі 2020-2021 навчального року.

Проєкт оновленої освітньо-професійної програми оприлюднений для громадського обговорення на сайті кафедри.

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент