СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ»

28 квітня відбулася щорічна студентська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи економічного розвитку України». Організаторами даної конференції є студентський актив, а саме науковий сектор факультету економіки та бізнесу.

На відкритті з вітальним словом виступила заступник декана факультету з організаційно-виховної роботи ОЛЕНА ВАСИЛЬЧЕНКО, яка побажала доповідачам вдалих виступів та жвавих дискусій!

Ведучим конференції був студент 11-МБ ОО групи, голова наукового сектору факультету економіки та бізнесу КИРИЛО ЩЕРБАКОВ.

В цьому році наш захід відбувся в режимі онлайн-конференції ZOOM, кількість учасників налічувала 63, серед яких були здобувачі вищої освіти, викладачі та завідуючі кафедрами факультету економіки та бізнесу. Були представлені найактуальніші теми, щодо перспектив економічного розвитку України.

Онлайн-спікерами заходу були:

1. МАРЧЕНКО КАТЕРИНА, студентка 11-МБ ФБ групи, тема доповіді «Розробка національної стратегії фінансової інклюзії»
  2. ТКАЧУК ЮЛІЯ, студентка 21-МН групи, тема доповіді «СММ як засіб просування товарів та послуг»
  3. МАЛЬЧЕВ БОГДАН, студент 11 ПУ групи, тема доповіді «Роль децентралізації у розвитку регіональної економіки України»
  4. ТЕТЯНА ЦИНЦОВСЬКА, студентка 21-ОО групи, тема доповіді «Креативний облік та його прояви»
  5. ЧЕРНИШОВА МАРІЯ, студентка 21-МК групи, тема доповіді «Маркетингові аспекти діяльності ТДВ «Яготинський маслозавод» на ринку молока та молочної продукції»
  6. ХАЧКО ВАЛЕРІЯ, студентка 11-ОО групи, тема доповіді «Статистичний аналіз рівня споживання товарів та послуг в Україні»
  7. ЛОЖКІН ЄВГЕН, студент 12-ЕМ групи, тема доповіді «Економіка стародавнього Єгипту».

Після кожного виступу, учасники обговорювали ключові моменти доповідей спікерів. Саме це і є метою нашої конференції – залучити студентів усіх спеціальностей факультету економіки та бізнесу, яких, до речі в нас налічується 8, та почути думку кожного студента.

Кожен доповідач отримав сертифікат учасника. А за підсумками конференції на офіційному веб-сайті факультету буде опублікований електронний збірник тез.

Важливо, що студенти факультету економіки та бізнесу активно приймають участь у всіх заходах, та демонструють високий рівень підготовки та обізнаності у різних наукових напрямках.

Наприкінці заходу подяку за організовану конференцію висловив завідувач кафедри обліку і оподаткування д.е.н., професор ОЛЕГ СОКІЛ, який наголосив, що насправді дуже важливо вчитися онлайн-виступам, і що для студентів це неймовірний досвід!

Вкотре ми доводимо, що навіть пандемія коронавірусу (COVID-19) не стане на заваді у проведенні щорічних важливих заходів!

Висловлюємо подяку доповідачам, студентам, які брали участь у дискусіях та нашим слухачам. Чекаємо на вас у наступному році!

Ірина Мазурова,

голова сектору журналістики студентської ради ФЕБ