ГРА ЗА ВЕСНЯНИЙ КУБОК ВІДКРИТОЇ ЛІГИ КВН «КУБОК ТАВРІЇ»ТА ЗА КУБОК РЕКТОРА ТДАТУ

Присвячений Дню сміху в ТДАТУ пройшов фінал сезону КВН 2018-2019. У цій грі було три конкурси: візитка, відеокліп та музична розминка. На візитці команди демонстрували кумедні мініатюри, дивуючи зал кожна у своєму стилі виступу. Найцікавішими були відеокліпи команд, які заздалегідь, шляхом жеребкування, вибрали собі тему – один із районів нашого міста. «Хорошая  команда» представляла район Піщанки. Учасники самі займалися записуванням треку, зйомкою, постановкою кліпу та монтажем! Робота була доволі кропіткою та нелегкою, але усі добре з нею впоралися. Музикальна розминка – конкурс, в якому глядач з залу виконує кілька рядків будь-якої пісні, а команди повинні придумати цікаве завершення цих рядків. Конкурс передбачав буквально за 1-2 хвилини максимального застосування власної креативності та імпровізації.

Окремо варто відзначити активність вболівальників нашого факультету! Підтримка дуже важлива для команд, а студенти ФЕБ найгучніше вболівали за «Хорошую команду»! Навіть приз «Кращий вболівальник» отримала наша студентка – Наталія Мартинова.

На цій грі усі не тільки святкували фінал сезону, а й один особливий день для ФЕБ – ювілей «Хорошей команди»! За 10 років на сцені виступали понад 40 студентів та студенток, 3 рази ми вигравали Кубок ректора та дивували зал оригінальністю. Невелике відео-вітання було показане перед оголошенням результатів, а на гру були запрошені випускники ФЕБ, які грали у команді раніше. Це був справді дуже зворушливий момент, коли на сцені з’явилися вже дорослі випускники, для яких цей день мав багато значення як і сам КВН. Крім того, варто привітати й нинішній склад команди: Аксьонова Сергія, Малюгу Олександра, Аніщенка Дмитра, Романця Арсенія, Булаєву Вікторію, Єрьоменка Івана та Пирогова Максима!

Дякуємо за запальний сезон!

Плясецька Вікторія, голова інформаційного відділу

студентської ради ФЕБ