Активна участь у суспільному житті міста – громадський обов’язок кожного!

Участь та активна громадянська позиція молоді ‒ це засіб впливу на процес прийняття рішень, діяльність щодо сприяння побудови ліпшого суспільства.

Рівень та міра участі молоді у вирішенні мешканців свого населеного пункту, в громадському житті, а також в обговоренні соціальних, економічних чи політичних питань різного рівня, визначає і рівень досвідченості та відповідальності кожної молодої людини.

Тому, студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» на кураторській годині долучились до суспільного життя міста, відвідавши Мелітопольську центральну дитячу бібліотеку «Мальвіна», щоб віддати голос за вподобаний громадський проект міста. Голосувати можна було одразу за три проекти за трьома категоріями: Загальноміський – 1 голос, Локальний ‒ 1 голос та Освітній ‒ 1 голос.

к.е.н., доц. кафедри фінансів, банківської справи та страхування Ірина ЧКАН