Досвідчені підприємці діляться досвідом зі здобувачами вищої освіти

Сьогодні, 02 червня 2021 року, в рамках проведення навчальних практик для здобувачів вищої освіти спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” була організована цікава зустріч з відомим у Мелітополі підприємцем – господаркою Спа-салону “San Blas” Інною Сичовою.

В ході розмови майбутні підприємці ознайомились з особливостями створення та функціонування власного бізнесу, сучасними повсякденними проблемами, з якими стикаються підприємці, а також труднощами, які з’явилися внаслідок пандемії  COVID-19.

Здобувачів вищої освіти цікавило багато питань стосовно роботи фахівця спа-салону “San Blas”, якими якостями повинен володіти підприємець та особливості роботи з клієнтами.

Колектив кафедри ПТБ висловлює щиру подяку Інні Миколаївні за корисну та цікаву зустріч та бажає подальшого розвитку, процвітання та вдячних клієнтів.

Автор: Галина Грицаєнко, доцент