Мета курсу – формування системи знань щодо розробки бізнес-проєктів, аналізу їхньої ефективності в умовах ринкових відносин.
Предмет курсу – виявлення законів, закономірностей та визначення принципів і факторів розробки та реалізації бізнес-проєктів.
Завдання курсу – вивчення закономірностей і механізму розробки бізнес-проєктів для підприємств та юридичних осіб; набуття вмінь використовувати ці закономірності в практиці інвестування.
Об’єктом вивчення виступають процеси розробки бізнес-проєктів.
Міждисциплінарні зв’язки. Тісний зв’язок з економічною теорією, яка вивчає і формулює економічні закони і категорії, що слугують методологічним підґрунтям для розвитку понятійного апарату науки про бізнес-проєктування. Використовує результати наукових досліджень і збагачує власними категоріями інвестування, економіку підприємства, статистику, фінанси, фінанси підприємства, гроші та кредит, фінансовий менеджмент, аналіз господарської діяльності підприємства.
У результаті вивчення дисципліни студент повинен:
– знати: наукові засади бізнес-проєктування, його сутність, етапи проведення, критерії визначення доцільності та економічної ефективності;
– вміти: проводити дослідження і надавати наукове обґрунтування раціонального інвестування відповідно до економічної політики підприємства, регіону або держави в цілому;
– бути ознайомленим: з законодавчими актами України з проблем бізнес-проєктування, а також з зарубіжним досвідом щодо підприємницької діяльності.
СИЛАБУС Бізнес-проєктування 2021 ПТБД
СИЛАБУС Бізнес-проєктування 2021 МК
Робоча програма БПр 2021-2022 н.р. (МК)
Робоча програма БПр 2021-2022 н.р. (ПТБ)
СИЛАБУС Бізнес-проєктування 2020 ПТБД
Силабус Бізнес-проєктування ПУА (2020)
Робоча програма навчальної дисципліни Бізнес-проєктування на 2020-2021 н.р.
Конспект лекцій
Методичні вказівки для організації самостійної роботи
Методичні вказівки для проведення практичних занять
Література
Відомості щодо забезпечення здобувачів вищої освіти навчальною та методичною літературою з дисципліни «Бізнес-проєктування»