Інформаційні системи та технології в економіці

Метою навчальної дисципліни «Інформаційні системи та технології в економіці» є формування у студентів теоретичних знань та практичних навичок по проектуванню та застосуванню інформаційних технологій та систем в різних сферах економічної діяльності.

Завданням дисципліни є формування у студентів теоретичних знань та практичних навичок по організації автоматизованої обробки інформації на підприємствах та  організаціях

У результаті вивчення навчальної дисципліни студент повинен

знати:

• основи проектування засобів опису інформації;
  • методи комп’ютерного аналізу внутрішнього та зовнішнього середовища підприємства;
  • комп’ютерні методи формування економічних та інформаційних стратегічних рішень.

вміти:

• формувати економічні та інформаційні цільові орієнтири;
  • застосовувати інформаційні технології для обробки економічної інформації;
  • визначати можливий набір економічних та інформаційних оперативних важелів впливу;
  • створювати ІС з метою автоматизованого отримання всіх показників, необхідних для прийняття рішення з управління економічним об’єктом.

Робоча програма дисципліни ІСТЕ 2019-2020 н.р.

СИЛАБУС Інформаційні системи

Конспект лекцій

Методичні вказівки для лабораторних робіт