Інформаційні системи в обліку

Мета: формування у студентів теоретичних знань і практичних навичок з використання 1С:Бухгалтерії в обліку і оподаткуванні на підприємствах.

Основні завдання дисципліни «Інформаційні системи  в обліку та аналізі» полягають у вивченні методів раціональної організації ведення бухгалтерського обліку на підприємствах країнах (на підставі використання прогресивних форм і стандартів). Набуття навичок опрацювання і використання облікової інформації в управлінні підприємством.

Засвоївши дисципліну «Інформаційні системи  в обліку та аналізі» майбутні магістри повинні володіти методикою проведення дослідження, опрацьовувати та аналізувати інформацію для прийняття рішення.

Згідно з вимогами освітньо-професійної програми здобувачі вищої освіти, за підсумками вивчення курсу «Інформаційні системи  в обліку та аналізі» повинні:

знати: сутність  економічних явищ і процесів, методи  та методологію ведення бухгалтерського обліку в комп’ютерної інформаційної системі.

вміти: повільно володіти методологією ведення бухгалтерського обліку в комп’ютерної інформаційної системі, опрацьовувати та аналізувати інформацію для прийняття рішення. Виконувати роботу з додавання нових баз даних. Працювати з документами та журналами документів. Здійснювати контроль за введенням складських операцій. Здійснювати облік касових операцій. Складати документи з податкового обліку

Робоча програма

Методичні вказівки для вивчення дисципліни Інформаційні системи в обліку та аналізі

Підручники та посібники для вивчення дисципліни Інформаційні системи в обліку та аналізі