Тематична бесіда на тему: «Що означає бути громадянином своєї держави»

На сучасному етапі розвитку України, коли існує пряма загроза денаціоналізації, втрати державної незалежності та потрапляння у сферу впливу іншої держави, виникає нагальна необхідність переосмислення зробленого і здійснення системних заходів, спрямованих на посилення національно-патріотичного виховання молоді – формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей.
У зв’язку з цим, а також з метою популяризації правових знань серед здобувачів вищої освіти та підвищення рівня правової грамотності, правової культури і правової вихованості, 08 грудня 2021 року старший викладач Олена Нестеренко та доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Наталя Горбова провели бесіду зі студентами третього курсу спеціальності: «Менеджмент» на тему: «Що означає бути громадянином своєї держави».
Під час бесіди акцентувалась увага на наступних питаннях: інтеграційні процеси, що відбуваються в Україні, європоцентричність, пробудження громадянської і громадської ініціативи, виникнення різних громадських рухів, розповсюдження волонтерської діяльності, які накладаються на технологічну і комунікативну глобалізацію, міграційні зміни всередині суспільства, ідентифікаційні і реідентифікаційні процеси в особистісному розвитку кожного українця.