Державна атестація магістрів спеціальності Маркетинг

На кафедрі маркетингу 25.02.20 – 26.02.20 відбулася державна атестація студентів денної форми навчання спеціальності 075 «Маркетинг»  за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. Студенти складали комплексний державний кваліфікаційний екзамен. Засідання ДЕК проводилося у спеціально відведеній для цієї мети аудиторії, обладнаній необхідними технічними засобами. Кворум членів ДЕК забезпечувався постійно. Голова  ДЕК –  БЕЗУС  Роман Миколайович, д.е.н., професор кафедри маркетингу Дніпровського державного аграрно-економічного університету. Свої знання в межах питань білетів КДКЕ показали 21 студент. Захист робіт відбувався у діловій, творчій атмосфері, що сприяло повноті викладання студентами своїх науково-теоретичних знань та аналітичних методів розв’язання практичних завдань.

На захисті робіт традиційно були присутні потенційні  роботодавці для молодих спеціалістів –маркетологів, а саме керівники торговельної мережі «Непоседа» та спеціалісти по роботі з персоналом торговельної мережі «Сільпо». Запрошені стейкхолдери відзначили високий рівень підготовки студентів, володіння необхідними науково-теоретичними знаннями та практичними навичками з фахових дисциплін.

За результатами КДКЕ роботодавці проявили зацікавленість у працевлаштуванні кращих випускників кафедри маркетингу на своїх підприємствах.