Державний екзамен здобувачів ступеня вищої освіти “Магістр” з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

25 лютого 2020 року на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності відбувся державний екзамен здобувачів ступеня вищої освіти “Магістр” зі спеціальності 076  “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” (денна форма навчання). Головою державної екзаменаційної комісії була призначена доктор економічних наук, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Дніпровського державного аграрно-економічного університету Демчук Наталія Іванівна.

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності вітає “новоспечених” магістрів та бажає їм успіхів у професійної діяльності!