Державна атестація бакалаврів з ПТБ заочної форми навчання

Сьогодні, 16 лютого 2021 року, розпочалася державна атестація бакалаврів спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”, які навчалися за заочною формою.

Державна атестація відбувалася у вигляді комплексного кваліфікаційного екзамену, білети до якого містили два теоретичних та одне комплексне творче практичне завдання.

Державна екзаменаційна комісія у складі голови Зеваченкової О.Е., заступника голови к.е.н., доцента Грицаєнко Г.І., завідувача кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, к.е.н., доцента Болтянської Л.О., д.е.н., професора Яворської Т.І., к.е.н., доцента Андрєєвої Л.О. оцінювали теоретичну підготовку здобувачів, їхні практичні навички і вміння, а також здатність застосовувати їх у майбутній фаховій діяльності.

Вітаємо студентів з успішною здачею державного екзамену та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на підприємницькій ниві!!!

Автор: Галина Грицаєнко, доцент