З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНИЙ ФАКУЛЬТЕТЕ!

15 лютого День народження факультету економіки та бізнесу!

Цього року він святкує своє 28-ми річчя!

За своє існування факультет може похизуватись видатними науковими здобутками професорсько-викладацького складу, який кожного дня передає свої знання студентам. Справжні професіонали своєї справи працюють з нами, наповнюючи наші “багажі знань”. Дякуємо вам за це!

Контроль на факультеті здійснюється керівничим органом – деканатом. Працівники деканату вправно координують дії студентів та викладачів, допомагаючи вирішувати важливі питання та комунікувати між собою.

Гордість факультету – це наші студенти! Відмінники, активісти, завзяті спортсмени, науковці, художники, танцівники, журналісти та інші. Одним словом – найталановитіші, найрозумніші та найкреативніші!

Щиро пишаємось кожним з вас та вашими перемогами!

Свято розпочалось з онлайн-трансляції святкового ролику, де із привітаннями виступили: ректор університету, д.т.н., професор Володимир Кюрчев, декан факультету д.н.держ.упр., доцент Ганна Ортіна, студентська рада факультету, найкращі танцівниці й вокалісти факультету та збірна команда КВН.

На честь свята були нагороджені грамотами та медалями кращі студенти факультету за різними напрямками: наука, спорт, суспільна діяльність, активна участь у житті факультету. Свої нагороди отримали студенти, що за результатами минулого навчального року отримали найвищий рейтинговий бал за результатами навчання.

А неформальною частиною свята стала святкова яскрава фотозона, що зібрала навколо себе щасливих викладачів та студентів. Але біля фотозони можна було не лише сфотографуватись, а й виграти солодкі призи. Представники студентської ради організували міні-вікторину, що складалась з питань про економіку та кохання. А за правильні відповіді учасники отримували печиво у формі сердечок.

Вітаємо тебе, наш рідний ФЕБ! Бажаємо нових звершень та процвітання! Нехай майбутні студенти й надалі прославляють тебе!

Студентська рада ФЕБ,

Олена Васильченко,