Освітньо-професійна програма “Публічне управління та адміністрування” отримала сертифікат про акредитацію

Акредитація – державне визнання освітньої програми та дозвіл провадити за нею освітню діяльність, пов’язану із здобуттям вищої освіти.
Спеціальність 281 “Публічне управління та адміністрування” другого (магістерського) рівня вищої освіти проходила акредитаційну експертизу з 19 до 21 листопада 2020 року. За результатами незалежної перевірки членами експертної групи, галузевої експертної ради, та відповідно до рішення Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, освітньо-професійна програма отримала акредитацію. Хочеться також зазначити, що за одним із критеріїв оцінювання, освітньо-професійна програма отримала найвищий рівень оцінки, а саме матеріально-технічне забезпечення визнано взірцевим та показовим для інших закладів вищої освіти України.
Кафедра публічного управління, адміністрування та права бажає відзначити зразкову професійність роботи експертів та слушність висловлених зауважень у висновках ЕГ, ГЕР та Національного агентства, які, на наше переконання, дозволять оптимізувати роботу кафедри, поліпшити та ще більш модернізувати освітню програму та покращити якість освітнього процесу в університеті за цією ОП.