День знань на кафедрі маркетингу

Для студентів-першачків кафедри маркетингу усе вперше: вперше вони звикають відгукуватись на «маркетологи», вперше знайомляться з майбутніми друзями-одногрупниками, вперше отримують залікову книжку. Ще трішечки тривожні (як воно там буде те навчання, ті викладачі…), але вже смішливі та відкриті до нового, до знайомств.

Ось залікову книжку отримали, ім’я куратора записали, послухали завідувача кафедрою Дар’ю Георгіївну, яка так багато чого корисного й нового сказала – і про модульний контроль, і про розклад, і про можливості студентства та професії (та ще й які!).   А потім написали листа… самому собі, у майбутнє, таке незнайоме й таке далеке, як здається зараз.

Будьте успішні та чесні, наші першокурсники. Нехай щастить!