Проблеми академічної доброчесності в розрізі роботи наукового гуртка

3 вересня 2019 року на засіданні гуртка «Соціально-економічний розвиток територій (регіональний аспект)» було розглянуто питання академічної доброчесності. Керівник наукового гуртка кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Завадських Г.М. пояснила студентам зміст поняття «академічна доброчесність», зазначений  у статті 72 Закону «Про освіту». Охарактеризувала основні види  порушень академічної доброчесності (академічний плагіат, самоплагіат, фабрикація, фальсифікація, списування, обман, хабарництво, необ’єктивне оцінювання) та роз’яснила, якою може бути відповідальність за порушення принципів академічної доброчесності.