ЗНАЙОМИМОСЯ, СВЯТКУЄМО. СТУДЕНТИ МАРКЕТОЛОГИ ПЕРШОГО КУРСУ ВІДСВЯТКУВАЛИ ПЕРШИЙ ДЕНЬ ЗАНЯТЬ В УНІВЕРСИТЕТІ.

Так. Познайомились, «поквестили» в університеті, відвідали пари з економічної теорії та іноземної мови, послухали куратора Вікторію Василівну та заступника декана Наталю Генадіївну. А тепер що? Додому? Тож ні! Першокурсників-маркетологів запросили до боулінгу. Свято продовжується! А воно, зазвичай, складається з цікавих та веселих моментів життя. Можливо, саме серед цих нових, незнайомих одногрупників ви знайдете друзів на усе життя, як колись було у ваших батьків. Навчайтесь, товаришуйте, посміхайтесь та проводьте вільний час разом і надалі.