Чергове засідання кафедри ПТБ в режимі онлайн-конференції

29 квітня 2020 року на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності відбулося чергове засідання в режимі онлайн-конференції. В порядку денному засідання були питання реалізації рішень засідання розширеного ректорату ТДАТУ, який проходив 28 квітня 2020 року також онлайн з використанням сервісу Zoom.

Особливо актуальним стало питання проведення підсумкових модульних контролів та екзаменів у дистанційному синхронному режимі із забезпеченням візуалізації та надійної автентифікації здобувачів вищої освіти.

На засіданні кафедри пройшло обговорення та була надана позитивна оцінка відкритої лекції кандидата економічних наук, старшого викладача Грицаєнка Миколи Ігоровича на тему “Товарно-грошові відносини в сім’ї. Небанківські депозити”, яку він провів 28 квітня 2020 року для здобувачів вищої освіти спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” в рамках викладання дисципліни “Домашня економіка“.

З усіх питань, що розглядалися на засіданні кафедри, прийняті узгоджені рішення та дані відповідні доручення.