Звіт студентів, які навчаються за системою дуальної освіти

16 травня 2019 року відбулось розширене засідання кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, на якому здобувачі ступеней вищої освіти “Бакалавр”, “Магістр”, які навчаються за системою дуальної освіти, звітували про свою роботу на підприємствах різних сфер діяльності. На засіданні були присутні ректор ТДАТУ д.т.н., професор Кюрчев В.М., проректор з науково-педагогічної роботи Ломейко О.П., директор ТОВ «Агро-Сервіс» Бандура М.П., приватний підприємець ФОП Єфімов О.Б.

Відповідно до наказу, договір про виробниче навчання студента з підприємствами уклали 12 здобувачів ступеня вищої освіти спеціальності підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Всі вони успішно відзвітували про свою виробничу діяльність, розповіли про складності, з якими прийшлося зіткнутися в роботі, а також про навчальні дисципліни, знання з яких були затребувані в першу чергу. Присутні керівники підприємств дали оцінку роботі студентів та висловили свої побажання і пропозиції щодо вдосконалення професійної підготовки кадрів.