Тематична зустріч “Я маю право на виконання рішення суду”

Викладачами правових дисциплін кафедри публічного управління, адміністрування та права к.п.н., доц. Горбовою Н.А. та викл. Нестеренко О.М. проведено зустріч студентів гр.11, 21 ПУ та 21 АГ з заступником начальника Мелітопольського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Садомовою Н.В. на тему «Я маю право на виконання рішення суду».

Студенти дізналися про повноваження відділів державної виконавчої служби, порядок виконання судових рішень, примусове виконання судових рішень зі стягнення боргу та інше.

В процесі зустрічі виникало дуже багато питань, які стосувалися визначення власності земельних ділянок, порядку укладення договорів та процедури виконання судових рішеньз цих питань, порядку доказування правомірності винесення ухвал суду та їх виконання.

В цілому зустріч видалася дуже жвавою і цікавою.