ЗУСТРІЧ З ПСИХОЛОГОМ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ БКМТ

В ТДАТУ існує низка служб та відділів, що здійснюють підтримку здобувачів вищої освіти як в навчальній, так і позанавчальній сфері. Одним з завдань навчальної практики «Вступ до фаху» є ознайомлення студентів з можливостями, що надає їм університет. Психологічна служба ТДАТУ здійснює індивідуальне психологічне консультування, групову роботу, виявлення проблемних питань та ситуацій, з якими стикається молодь в процесі навчання у навчальному закладі.

31 травня відбулася зустріч студентів 1 курсу спеціальності 051 «Економіка» з практичним психологом Яною Красулєю. Основною темою зустрічі було: «Булінг у закладах освіти: сутність, види та механізми протидії». Було проведено тестування щодо лідерських якостей та анонімне анкетування по виявленню проблемних ситуацій, з якими стикнулись здобувачі впродовж першого року навчання. Було зроблено наголос на тому, що студенти завжди можуть звернутись до психологічної служби за допомогою, консультацією або запропонувати тему для нової зустрічі.

Тетяна Бакіна,

к.е.н., доцент кафедри БКМТ