Студенти відвідали Агенцію розвитку Мелітополя

1 червня 2021 року студенти спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” ТДАТУ імені Дмитра Моторного в рамках навчальної практики відвідали Комунальну установу “Агенція розвитку Мелітополя” Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Агенція розвитку Мелітополя створена з метою сприяння сталому розвитку міста, використовуючи внутрішні та залучені ресурси, активно співпрацюючи з органами місцевого самоврядування, державної влади, господарюючими суб’єктами, міжнародними фінансовими організаціями, програмами технічної допомоги, тощо, беручи участь як у формуванні, так і у реалізації стратегії та планів розвитку території міста та району.

Гостинно зустріли студентів та розповіли про діяльність Агенції її директор Ірина СЛАВОВА, депутат Мелітопольської міської ради, декан факультету економіки та бізнесу Ганна ОРТІНА, а також студенти ТДАТУ, які проходять стажування в Агенції, зокрема Ілля ІГНАТОК та Олександр ПЕРЕСИПКІН.

Дуже цікавою була інформація про проекти, які реалізуються завдяки агенції, про можливості залучення міжнародних грантів для благоустрою міста Мелітополя. Знання про те, як створити, оформити та втілити проект, безперечно є корисними для майбутніх фінансистів, які, можливо, знайдуть себе у сфері державного управління та місцевого самоврядування.

Дякуємо організаторам за цікаву екскурсію та бесіду!

доцент Сергій КОСТОРНОЙ