ЗУСТРІЧ З ПАРТНЕРАМИ ТДАТУ У РОЗРІЗІ ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

2 червня 2021 року відбулась зустріч студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» ТДАТУ з директоркою централізованої бібліотечної системи Мелітопольської міської ради Запорізької області Єфименко Інною Сергіївною.
Під час зустрічі Інна Сергіївна розповіла про діяльність, проекти в яких приймали та приймають участь, загрози та перспективи роботи, можливості залучення міжнародних грантів.
Був презентований центр Coworking. Інна Сергіївна наголосила, що Коворкінг відіграє не малу роль в соціалізації. Коворкінги – це простір, в якому не можливо не спілкуватися з іншими членами цього товариства. Члени коворкінгу, в яких може не бути знайомств та зв'язків, тут же знайомляться з однодумцями, колегами, бізнес-партнерами чи просто друзями.
Знання про те, як створити, оформити та втілити проект, безперечно є важливими та актуальними для майбутніх управлінців.
Дякуємо організаторам за цікаву екскурсію та бесіду.