СТУДЕНТИ – МАРКЕТОЛОГИ ВІДВІДАЛИ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС

Насьогодні ТОВ «Термоліт» – це  одне з провідних підприємств міста, яке є науково-виробничим комплексом з повним циклом. Фахівці підприємства створюють інноваційні технічні ідеї та з успіхом впроваджують їх у подальшому до виробництва.

Приймаючи студентів-маркетологів фахівці підприємства поділились історією розвитку компанії, напрямами її діяльності та перспективними напрямами розвитку. Студенти-маркетологи також дізнались про те, яку роль виконують маркетологи у процесі організації роботі з клієнтами та розвитку ринків збуту. Майбутні маркетологи дізнались про специфіку здійснення маркетингової діяльності компанії у сегменті В2В. Фахівці підприємства «Термоліт» акцентували увагу студентів на необхідності інноваційної діяльності сучасних підприємств та розвитку присутності компаній в мережі Інтернет.

В ході екскурсії студенти задавали багато питань та отримали вичерпні пояснення від співробітників підприємства. Відвідування ТОВ «Термоліт» залишило у майбутніх маркетологів приємні враження та захоплення масштабами розвитку підприємств нашого міста.