Зустріч з начальником юридичного відділу Мелітопольської районної державної адміністрації на тему: «Державна служба: проблеми та перспективи»

28.11.2018 у рамках Всеукраїнського тижня права з метою популяризації та заохочення студентів до роботи в органах публічної служби, викладачами кафедри публічного управління, адміністрування та права Горбовою Н.А. та Нестеренко О.М. було організовано зустріч студентів факультетів Е та Б, АТЕ з начальником юридичного відділу Мелітопольської районної державної адміністрації Берегович І.В. на тему: «Державна служба: проблеми та перспективи»

В ході зустрічі студенти дізналися основні положення діючого законодавства відносно державної служби, про визначення місця і ролі державної служби, впорядкування багатьох питань проходження державної служби громадянами України, зокрема, порядку виникнення, розвитку й припинення службово-трудових відносин, відповідальності за невиконання чи неналежне виконання своїх посадових обов’язків.

Студентів зацікавила отримана інформація, а особливо умови вступу та отримання статусу державного службовця і, на підставі цього, студенти побачили можливості свого розвитку та перспективи працевлаштування в сфері публічного управління.