Екскурсія до Мелітопольського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України в Запорізькій області

З метою підвищення рівня правової культури та популяризації правових знань 28.11.18. року викладачами кафедри публічного управління, адміністрування та права Горбовою Н.А. та Нестеренко О.М. була організована екскурсія студентів груп 21 МК та 21 ПТ факультету Е та Б до Мелітопольського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України в Запорізькій області.

Під час проведення заходу начальник відділу по роботі з персоналом Шутько І.В., заступник начальника фінансово-економічного відділу Кравченко М.О., начальник Мелітопольського відділу обслуговування громадян Весніна І.В.  розповіли студентам історію пенсійної справи, про функції і завдання покладені на органи Пенсійного фонду та особливості працевлаштування на державну службу. Екскурсія по кабінетах бек-офісу дозволила ближче ознайомитись із багатогранністю роботи спеціалістів Фонду.

Спеціаліст організаційно-інформаційного сектору Кондратенко Ю.А. звернула увагу присутніх на пряму залежність розміру майбутньої пенсії від розміру заробітної плати та тривалості страхового стажу. Наголосила, що заробітна плата в «конверті» позбавляє працівника соціальних виплат.

Юним слухачам у фронт-офісі управління було запропоновано переглянули короткий відеоматеріал про можливості використання веб-порталу Пенсійного фонду та зареєструватись на ньому.