ЗУСТРІЧ СТУДРАДИ ФЕБ ІЗ ПЕРШОКУРСНИКАМИ

12 вересня на кураторській годині Студентська рада ФЕБ провела зустріч із першокурсниками.
Першим виступав Кирило Гончаров, голова Студентського комітету, який позначив головні аспекти діяльності самоврядування університету. Далі голова студради ФЕБ Марченко Катерина представила студентам сектори, з яких складається рада та чим її члени займаються. Голова кожного сектору розповідав про свої обов’язки, та запрошувала кожного зацікавленого студента до свого відділу. Також, виступали головний керівник ЦКіД Віталіна Ігорівна та помічник ректора з організаційно-виховної роботи та студентських справ Грицаєнко Ігор Миколайович. Зустріч завершилася презентацією відео про студентське життя, яскраве дозвілля та проведені події.

Примітка. На фото: голова студентської ради ТДАТУ Гончаров Кирило,

голова студентської ради ФЕБ Марченко Катерина, голова культурного-масового сектору Мартинова Наталя, голова інформаційного сектору Плясецька Вікторія, голова сектору журналістики Комарова Карина, голова наукового сектору Грєджев Іван, голова спортивного сектору Єременко Іван, заступник голови соціального сектору Качан Діана, голова сектору КВН Аксьонов Сергій, голова ДНД Муцараєв Адлан, заступник голови студентської ради ФЕБ Шило Анастасія.