XIII ЗЛІТ ВІДМІННИКІВ НАВЧАННЯ ТДАТУ

XIII Зліт відмінників! Скільки незабутніх емоцій, нових знайомств та весело проведеного часу!

Традиційно, з п’ятниці по неділю в перший тиждень вересня кращі студенти нашого університету їздять відпочивати на базу відпочинку «Салют», що розташована у центрі Кирилівки. Перед початком важкого навчального семестру відчути морське повітря, безтурботність та ще теплі вечори – мета вже 13-ї поїздки. Факультет економіки та бізнесу представляли 20 найкращих студентів, що є відмінниками навчання, активними учасниками студентського самоврядування, культурно-масових та спортивних заходів. На сльоті до наших студентів ще долучилися хлопець та дівчина із Оріхівського коледжу ТДАТУ. Для деяких студентів це перший Зліт, а для когось останній. Але студенти не сумували, бо проводили час весело, а головне із користю. Спортивні змагання серед факультетів, творчі конкурси, кіно, дискотека, файєршоу та багато іншого робили їхнє дозвілля яскравим. Незважаючи на те, що погода була більш схожа на осінню, а теплі проміні з’явилися тільки в неділю, студенти не засмутилися, а, навпаки, краще роззнайомилися й разом розважалися.

В перший день в актовому залі відбулася гра «Крокодил», проведена Студентським комітетом. Також стартували спортивні змагання: з тенісу та більярду, а ввечері – довгоочікувана дискотека. Субота почалась з наукової конференції, де один студент з кожного факультету представляв свою роботу. Катерина Марченко, студентка групи 31-ФБ, виступила з доповіддю на англійській мові на тему «Taxation of agricultural producers». Продовжувалися спортивні заходи, цього разу вже з дартсу та баскетболу, було проведено конкурс на кращу емблему факультету, вивішені газети з досяганнями студентів.

Вечірні заходи були дуже веселими та цікавими. Усі факультету танцювали, співали та «відривалися» на імпровізованому танцполі. Шокуючим для усіх присутніх став виступ представниці Оріхівського коледжу ТДАТУ Бондаренко Каріни, що читала реп власного віршування. Зал зустрів виступ дівчини стоячи, бурними оплесками та несамовитими оваціями!

За результатами змагань, команда факультету економіки та бізнесу посіла перше місце у грі в теніс та дартс, і друге – у більярді та баскетболі. Таким чином за підсумками балів, наша команда виграла на Зльоті спартакіаду вже другий рік поспіль! На урочистому закритті стипендією ректора була нагороджена Скрипка Наталя, студентка групи 21-МБПТ. За активну участь у проведенні Зльоту були нагороджені Плясецька Вікторія, студентка групи 21-МК та Стоєва Вікторія, студентка групи 21- МБОО.

Зліт відмінників – це те, що чекаєш весь рік, не хочеш повертатися, бо в понеділок йти на навчання, бо хочеться ще кілька днів побути в дружній атмосфері, на шумних вечірніх дискотеках, зранку сонним йти на сніданок та ще раз заспівати оду ТДАТУ.

Отже, з новими силами у новий навчальний рік! До зустрічі на наступному Зльоті відмінників!

Плясецька Вікторія,

голова інформаційного та web-сектору ФЕБ