ЗУСТРІЧ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ З ПЕРШОКУРСНИКАМИ

Студентське життя – це не тільки навчання, а й безліч шляхів для самореалізації та прояву своїх інтересів. Тому студентська рада факультету економіки та бізнесу проводить щорічні зустрічі з першокурсниками, щоб показати їм ці шляхи.

Голова студентської ради ФЕБ Марченко Катерина продемонструвала новим студентам що являє собою студентська рада, яким є її склад та напрямки роботи. Голови секторів розповідали, чим вони займаються, основні види їх діяльності, та запрошували першокурсників приєднатися до них, якщо їм це цікаво. До речі, секторів на факультеті аж вісім! Крім того, на зустрічі було згадано про такі приємні події для найактивніших студентів, як зліт відмінників, а також про можливість відпочити наприкінці навчального року у студентському  спортивно-оздоровчому таборі  «Здоров’як».

Також, із роботою профкому університету ознайомила першокурсників голова студентської профспілки університету Стоєва Тетяна.

Після виступів кожен студент мав можливість записатися до будь-якого сектору та поспілкуватися із головами.

Дякуємо першокурсникам за виявлену активність! Ласкаво просимо до нашої студентської родини!

Плясецька Вікторія, голова інформаційного сектору

студентської ради ФЕБ