Науково-пізнавально-розважальний квест у Національному історико-археологічному заповіднику “Кам’яна могила”

11 вересня студенти спеціальності “Облік і оподаткування” разом з кураторами та викладачами однойменної кафедри, відвідали Національний історико-археологічний заповідник “Кам’яна могила”, де для них було організовано науково-пізнавально-розважальний квест.

Для проходження якого дівчата та хлопці поділилися на 4 команди та почали гру. Всього було вісім “точок”, на яких чекали викладачі із різноманітними завданнями, в кінці квесту всі отримали конверти, в яких були картинки із зображенням тотемної тварини команди, яку необхідно було показати суперникам, а ті повинні були вгадати, що це за “звір”.

І студенство, і викладачі отримали багато позитивних емоцій та вражень, і вже планують наступну поїздку!