Зустріч студентів 1 та 2 курсів спеціальності 242 «Туризм» з психологом університету в рамках навчальної практики

Перша неділя навчальної практики для студентів 1 та 2 курсів спеціальності 242 «Туризм» була насичена зустрічами з працівниками різних підрозділів та служб університету.

Психологічне здоров’я дуже важливо для здобувачів освіти. Іноді, студентам важко швидко прийняти правила навчання та поведінки у закладі вищої освіти, адаптуватись у новому колективі. Для більш комфортного перебування здобувачів освіти в університеті працює практичний психолог. Така зустріч в рамках навчальних практик, де студенти у неформальні обстановці поділились з психологом своїми враженнями від навчання; запитали про те, що їм цікавить; відповіли на запитання тематичної анкети.

З метою покращення психологічного клімату в колективі, виявлення лідерів академічних груп, розкриття особистості, психолог на постійній основі проводить зустрічі зі студентами у групах та індивідуально. За бажанням студентів розробляються рольові ігри, тематичні тестування та інші заходи, які завжди покращують клімат у колективі та надихають студентів на навчання.

Д.е.н., доцент кафедри БКМТ Колокольчикова І.В.