ЗУСТРІЧ ДЕКАНА ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ ЗІ СТУДЕНТСЬКОЮ РАДОЮ ФАКУЛЬТЕТУ

Студентська рада як керівний орган студентського самоврядування бере безпосередню участь у формуванні та обговоренні документів, пов’язаних із добробутом студентів, справедливості в організації освітнього процесу. Так, на зустрічі 19 вересня 2019 року декан факультету економіки та бізнесу к.е.н., доцент Сергій Вікторович Карман та члени студентської ради обговорювали Стратегію розвитку, Кодекс честі та Антикорупційну програму університету. У відкритій дискусії були сформовані пропозиції студентів щодо змін та доповнень у Кодексі честі, проаналізовано Антикорупційну програму, а саме заходи, що вживаються у разі виявлення корупційних дій, та обговорено Стратегію розвиту університету на період 2019-2029 рр.

Деканом факультету було наголошено на сучасному методі навчального процесу – студоцентризмі. Тобто, сприяння навчанню, яке зосереджене перш за все на потребах студента, його інтересах, уподобаннях; заохочення студента до участі в організації навчального процесу.

Перед студентською радою була поставлена задача провести аналіз щодо обізнаності студентів з їхніми правами та обов’язками, забезпечувати необхідною інформацією з приводу доброчесності та антикорупційних дій на сайті факультету, соціальних мережах, кураторських годинах, старостатах.

Карман С.В. також ознайомив студентський актив зі стратегією розвитку факультету на найближчі п’ять років та висловив сподівання, що студентство активно долучатиметься до її реалізації та сприятиме ефективності застосування необхідних заходів щодо отримання найкращих результатів.

Плясецька Вікторія,

голова інформаційного сектору студентської ради ФЕБ

Васильченко О.О.,

заступник декана ФЕБ з ОВР