ТРАДИЦІЙНА ЗУСТРІЧ РЕКТОРА ТДАТУ ІМ. ДМИТРА МОТОРНОГО ЗІ СТУДЕНТАМИ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ

18 вересня ректор ТДАТУ ім. Дмитра Моторного д.т.н., професор Кюрчев Володимир Миколайович провів зустріч зі студентами факультету економіки та бізнесу. Такі зустрічі відбуваються на початку кожного навчального року з метою знайомства студентів зі планами та завданнями університету на поточний навчальний рік.

На початку зустрічі Володимир Миколайович розповів студентам, чому університет отримав ім’я видатного аграрія Героя України Дмитра Моторного та надав коротку історію виникнення навчального закладу. Крім того, обговорювалися обов’язки студентів: дотримання ними навчальної дисципліни, виконання навчального плану, постійна праця над підвищенням свого професійного рівня.

Далі Володимир Миколайович назвав кращу групу факультету за підсумками минулого навчального року, а також студентів, які досягли успіхів в навчальній, науковій, культурно-масовій, спортивній, волонтерській діяльності, а також тих, хто зробив вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування факультету.

Продовжилася зустріч відповідями керманича університету на питання, що хвилюють студентів факультету: питання стимулювання кращих студентів, можливість отримання освіти за кордоном, спілкування зі студентським активом вищих закладів освіти близького та дальнього зарубіжжя  тощо. Задавали студенти й питання, пов’язані зі матеріально-технічною базою університету та поліпшення якості харчування.

Наприкінці зустрічі керманич університету зазначив, що у будь-який час він готовий зустрітися зі студентами з приводу вирішення питань, що їх хвилюють.

Дякуємо Володимиру Миколайовичу за продуктивну та цікаву зустріч!

Васильченко О.О.,

заступник декана ФЕБ з ОВР