Застосування мобільних телефонів у навчальному процесі

У час цифрової трансформації суспільства  змінюється звичний спосіб комунікації і отримання нової інформації, в тому числі у навчанні. В цьому сенсі  особливу увагу вчених і практиків у галузі освіти привертають мобільні телефони, тому що при їхньому використанні не виникає потреби у створенні нового навчального приміщення, придбанні нового обладнання чи призначенні окремого викладача для забезпечення впровадження компонента мобільного навчання у навчальний процес. Крім цього, мобільні телефони є значно дешевші, ніж ноутбуки, хоча мають ті ж функції, що й ПК.

Можливості мобільних телефонів активно використовуються у навчанні здобувачів вищої освіти за спеціальністю 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”. Однім з прикладів є проведення підсумкового модульного контролю на освітньому порталі університету за допомогою мобільних телефонів.

На фото: група здобувачів вищої освіти 11 ПТ (куратор – кандидат економічних наук, доцент Терещенко Максим Анатолійович) виконує завдання ПМК 1 на освітньому порталі за допомогою мобільних телефонів

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент