Тренінг для майбутніх абітурієнтів від кафедри маркетингу

13 березня 2021 року відбувся профорієнтаційний захід для старшокласників-абітурієнтів 2021 року НВК №16 м. Мелітополя. Викладачами кафедри маркетингу Куліш Т.В., Сокіл Я.С. та Майбородою А.О. було проведено тренінг, який допомагає сформувати згуртованість команди та її продуктивність, здатність мислити творчо, приймати нестандартні сміливі рішення й просто весело провести час.

Всі учасники отримали величезне задоволення, дуже сподобалося новоформатное поєднання командної роботи  при прийнятті рішення для побудови конструкції. За підсумком всі були згодні з суддівством, що 1 місце зайняла команда зі стійкою найвищою вежею. Було проведено інтерактивні вікторини з використанням онлайн сервісу Kahoot. Кафедра маркетингу висловлює вдячність педагогічному колективу НВК №16 за можливість співпраці.