Засідання щодо академічної доброчесності на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування

2 березня 2021 року на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбулось робоче засідання щодо ознайомлення співробітників з Антикорупційною програмою ТДАТУ, Кодексом честі ТДАТУ, Законом України про запобігання корупції та нормами академічної доброчесності серед учасників освітнього процесу.

Були обговорені питання щодо вимог до письмових робіт студентів, запобігання плагіату, недопустимості порушень законодавства Україні, зокрема з питань корупції, необхідності проведення роз’яснювальної роботи зі студентами.

Відомість ФБСС 02.03.2021 р.