ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ЕКОНОМІКА, ПІДПРИЄМНИЦТВО, МАРКЕТИНГ»

2 березня 2021 року в рамках викладання дисципліни «Економіка, підприємництво, маркетинг» к.е.н., Шквирею Н.О. було проведене відкрите лекційне заняття на тему «Бізнес-планування підприємницької діяльності» для студентів 3 курсу спеціальності «Агрономія».

На лекції був присутній професорсько-викладацький склад кафедри маркетингу, зокрема к.е.н. доцент Куліш Т.В., к.е.н. доцент Арестенко Т.В., асистент Марчук А.С.
В межах тематики відкритої лекції лектором було розкрито основні положення, зокрема сутність бізнес-планування та особливості його здійснення на підприємстві, види і об’єкти планування діяльності підприємства, структуру бізнес-плану.
Присутні на відкритій лекції викладачі кафедри відмітили актуальність, сучасність і доступність змісту лекції для студентів, високий науковий рівень володіння матеріалом і різноманітність методів його представлення у логічній послідовності з активним використанням технічних засобів. Лекцію викладачка провела з дотриманням оптимального темпу засвоєння студентами навчального матеріалу, протягом усього заняття зберегла емоційний рівень викладання, контакт з аудиторією.
Присутні зазначили, що заняття було проведено на високому методичному рівні, використані різні методи та форми роботи. Заняття відповідає сучасним тенденціям розвитку освіти.