Викладачі кафедри ПТБ в роботі круглого столу «Перспективи та розвиток спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

Сьогодні, 29 квітня 2021 року, в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулось засідання круглого столу на тему: «Перспективи та розвиток спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» першого (бакалаврського) рівня».

В роботі круглого столу в числі освітян, які забезпечують освітній процес, взяли участь викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності:

Болтянська Лариса Олексіївна – кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри;

Грицаєнко Галина Іванівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри.

За результатами роботи круглого столу робоча група ОП «Публічне управління та адміністрування» першого (бакалаврського) приступила до її остаточного оновлення з урахуванням пропозицій всіх стейкхолдерів ОПП.

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент