Засідання наукового гуртка «Інвестиційний розвиток АПК» з питань академічної доброчесності

Академічна доброчесність – поняття, що базується на 6 простих та зрозумілих цінностях: чесність, довіра, справедливість, повага, відповідальність та відвага. Повага до власної думки починається з поваги до думок інших, а повага до власного тексту – з поваги до чужих.

16 жовтня 2019 року на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ТДАТУ імені Дмитра Моторного відбулося засідання студентського наукового гуртка «Інвестиційний розвиток АПК» (керівник – кандидат економічних наук, старший викладач Грицаєнко Микола Ігорович), присвячене питанням академічної доброчесності.

Студенти разом з керівником розглянули основні нормативно-правові засади академічної доброчесності в Україні, засоби запобігання і виявлення плагіату, в тому числі мережеві ресурси для перевірки на плагіат.