Залік з навчальної практики студентів освітнього рівня магістр заочної форми навчання

Процес підготовки сучасних висококваліфікованих фахівців зі спеціальності публічне управління та адміністрування істотно підвищує рівень вимог до майбутніх фахівців, змінюється зміст і структура завдань, які студент має вирішувати самостійно.
На кафедрі публічного управління, адміністрування та права відповідно до вимог ринку праці відбувається процес підготовки майбутніх фахівців. Ось і сьогодні студенти спеціальності публічне управління продемонстрували високий рівень теоретичної та практичної фахової підготовки та успішно отримали залік з навчальної практики.