Неофіційні зустрічі – запорука підписання контракту

Раді вітати усіх хто хоче знати про діловий протокол та дотримується його під час ділових переговорів.
Прийшов час і до ділових переговорів та ділового протоколу зустрічей так ось ми зустрілися, познайомилися та домовилися про зустріч коли і де будуть проходити ділові переговори)).
Старт.. пішов…. Люблю свою роботу, а ще більше працювати зі студентами в тандемі)
Місце проведення зустрічі має важливе значення для сторін переговорного процесу, адже може стати важливим аспектом ефективності зустрічі для однієї або всіх сторін переговорів. Існують такі варіанти вибору місця проведення ділових зустрічей: на своїй території, на території партнера, на нейтральній території і за допомогою засобів комунікації.
21 та 22 МН групи брали участь попередніх переговорах. Курс «Основи професійної етики та етикету» – це формування у студентів розуміння системи цінностей, поглядів, норм поведінки ділових людей, засвоєння студентами основних теоретичних положень та вироблення необхідних практичних навичок, що дозволяють підвищити її ефективність в управлінській діяльності.
Разом з к.е.н., доц. Плотніченко Світланою Романівною студенти поринають у світ ділових відносин етикету, щоб на практиці застосовувати як найкращим чином.